Loading…

Ide kreative për mbështjelljen e dhuratave (Foto)

  • 07/02/2017 | 17:22

Ide kreative për mbështjelljen e dhuratave (Foto)

Kur vjen puna të ditëlindja apo ndonjë festë e veçantë, na shkon mendja të dhurata. Çka të blej, si të duket dhurata më e bukur.


Ne do t’ju sjellim disa ide të cilat mund të i përdorni për raste të veçanta e që nuk ka nevojë të mundoheni shume, sepse mund ti bëni edhe në kishte shtëpie.

1. Kurora të gjelbra

2. Shtëpiza letre

3. Përdorni fotografi dhe kartolina si dekorim

4. Kuti stolish të krijuara nga lëvorja e arrës

5. Fjongo të krijuara nga shiriti i filmit fotografik

6. Pendla

7. Mbështjellje e rrumbullakët

8. Përdorni perin për dekorim

9. Pulla

10. Flamuj të vegjël

11. E bardha në të bardhën

GAZETA METRO

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë