Loading…

 Ide se si të rregulloni bredhin ndryshe

  • 21/12/2016 | 17:58

 Ide se si të rregulloni bredhin ndryshe

Bredhi i vitit të ri është dekorimi kryesorë i kësaj feste. Nëse ju është mërzitur bredhi i gjelbër atëherë shikoni këto fotografi dhe inspirohuni për diçka më kreative dhe interesante por që në të njejtën kohë duket si bredh:


Dekoroni bredhin tuaj me fotografitë që kanë karakterizuar atë vit
1

Tapat e verës mund të bëjnë një bredh mjaft kreativ
jelka-2

Dy shkopinjë të drurit dhe një degë e pishës
jelka-3

Me disa faqe të librit mund të bëni një pishë mjaftë të bukur
jelka-9

Përdorni librat e vjetër si dekorim
jelka-10

Dekorim që duket mjaftë i thjeshtë por edhe i bukur
jelka-15

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë