Loading…
Idrizi ‘çmend’ plazhin me të dashurën 16 vite më të re |FOTO
  • 18/06/2018 | 23:33

Idrizi ‘çmend’ plazhin me të dashurën 16 vite më të re |FOTO

Ata u lidhën bashkë katër muaj më parë, pasi kishin dalë për pak më shumë se një vit.


Dhe Idris Elba dhe e fejuara e tij Sabrina Dhowre dukeshin shumë të dashuruar në “arratisjen” e tyre të ëmbël në detet spanjolle.

Çifti është fotografuar në një jaht luksoz, duke udhëtuar rreth Isle White në Ibiza të hënën.

Aktualisht duke shijuar një largim romantik të verës, aktori 45 vjeçar, u pa të përkëdhelte nusen e tij 29-vjeçare, pasi ajo shfaqi të pasmet e saj bombastike në rroba banje të bardha.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë