Loading…

Idrizi takohet me vushtrriasit: U dakorduam që bashkë të shihemi në festën e fitores, më 14 nëntor

  • 04/11/2021 | 15:10

Idrizi takohet me vushtrriasit: U dakorduam që bashkë të shihemi në festën e fitores, më 14 nëntor

Kandidati i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), për kryetar të Vushtrrisë, Ferit Idrizi, ka takuar sot shumë qytetarë në bizneset e tyre familjare, shkruan Gazeta Metro. 

Me anë të një postimi në Facebook, Idrizi ka thënë se si vushtrrias njihemi punëtorë të mëdhenj dhe të kujdesshëm për punën që bëjmë.

“Kërkesat e tyre janë minimale, por as këto nuk janë marrë parasysh nga qeverisja në ikje. Sot i takova dhe i njoftova për planin tim rreth investimeve në këtë pjesë të qytetit dhe për përkrahjen që do t’ua japim këtyre bizneseve. U ndava duke ua dhënë fjalën se do t’i mbaj të gjitha premtimet e dhëna. U dakorduam që bashkë të shihemi në festën e fitores, më 14 nëntor”, ka shkruar Idrizi.

Më poshtë keni postimin e tij të plotë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë