Loading…
Iggy Azalea çmend rrjetin social, pozon me të brendshme nga shtrati |FOTO
  • 08/07/2018 | 11:48

Iggy Azalea çmend rrjetin social, pozon me të brendshme nga shtrati |FOTO

Këngëtarja po shijon suksesin e këngës së fundit “Kream”, në duet me reperin Tyga.


Por, Iggy i ka ‘shpërblyer’ fansat e saj me disa imazhe, ku shfaqet më provokuese se asnjëherë më parë.

Spent the day in the heat @fashionnova

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

Ajo kishte veshur një palë të brendshme dhe ishte fotografuar e shtrirë në shtrat, ndërsa pranoi shumë komente nga ana e ndjekësve.

Literally, surviving the summer 🔥@fashionnova

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

Kujotjmë që për dy ditë nga publikimi i projektit të ri, Iggy Azalea ka marrë mbi 3 milionë klikime në YouTube./lajmi

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë