Loading…

Igli Tare s’është rehat, lojtari i Manchester Cityt s’po i kthen përgjigje

  • 13/08/2020 | 12:55

Igli Tare s’është rehat, lojtari i Manchester Cityt s’po i kthen përgjigje

Lazio duhej që sot të zyrtarizonte transferimin e David Silvës. Ylli spanjoll ka patur që mbrëmjen e djeshme të kthej përgjigjen finale karshi ofertës së Lazios.

Por, përfaqësuesit e lojtarit nuk kanë kthyer asnjë përgjigje deri më tani.

Drejtuesit e Lazios thuhet se janë të shqetësuar ngase orëve të fundit është përmendur në media një interesim i madh i Napolit për lojtarin e Manchester Cityt.

Një shkëmbim e-mail midis klubit dhe stafit të lojtarit gjithashtu pritej të siguronte marrëveshjen, e cila ende nuk ka ndodhur, shkruan Indeksonline.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë