Loading…

IKSHPK: Qëndroni në shtëpi, ajri nuk është i shëndetshëm

  • 13/11/2020 | 10:00

IKSHPK: Qëndroni në shtëpi, ajri nuk është i shëndetshëm

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka rekomanduar gjithë qytetarët e Kosovës që sot të qëndrojnë në shtëpi.

Sipas institutit, ajri sot nuk është i shëndetshëm për personat e ndjeshëm dhe me sëmundje kronike.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë