Loading…

Ilda Bejleri bëhet nënë, emri që ka zgjedhur për vajzën shumë i veçantë

  • 08/08/2022 | 12:28

Ilda Bejleri bëhet nënë, emri që ka zgjedhur për vajzën shumë i veçantë

Moderatorja Ilda Bejleri bëhet nënë. Ajo ka sjellë në jetë vajzën e saj dhe emri që ka zgjedhur për vogëlushen e saj është tejet i veçantë. Kryefjala.com ka zbuluar se vajza e vogël e Ilda Bejlerit quhet, Siena.


Ilda dhe partneri i saj Arditi janë në qiellin e shtatë për ardhjen në jetë të vajzës së tyre Siena.

Moderatorja Ilda Bejleri e ka mbajtur larg vëmendjes mediatike shtatzëninë e saj edhe pse ne e dimë që mezi priste të vinte në jetë e vogla e saj.

Ne i urojmë jetë të gjatë Sienës së vogël e të rritet e lumtur me shëndet pranë mamit dhe babit të saj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë