Loading…
Ilda Bejleri ‘tërbon’ ndjekësit e saj me foton e fundit të postuar në Instagram
  • 10/10/2018 | 22:45

Ilda Bejleri ‘tërbon’ ndjekësit e saj me foton e fundit të postuar në Instagram

Prezantuesja Ilda Bejleri ishte shumë aktive sot duke e përcjellur ndeshjen Shqipëri-Jordani që përfundoi me rezultat 0-0


Ilda Bejleri ka një numër të madh të ndjekësve në Instagram derisa sot ka postuar një foto nga stadiumi ‘Elbasan Arena’, transmeton GazetaMetro.

E veshur me xhinse dhe me një bluzë rozë Ilda po shkëlqen në stadiumin ku zhvillon ndeshjet kombëtarja shqiptare.

Ilda Bejleri ka pranuar shumë komente nga ndjekësit e saj, ndërsa më interesanti është ky:

“Prandaj s’fituan çunat se e kan pas menjen tek ty,” ka shkruar një ndjekës i Ildës në Instagram. /GazetaMetro/

 

View this post on Instagram

 

Shqiperi-Jordani Ora 20:00 supersport 2

A post shared by Digitalb&Supersport Albania (@ildabejleri) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë