Loading…

Ilir Daja deklarohet pas ndeshjes: Ne kemi bërë më të mirën e mundshme

  • 04/08/2022 | 22:40

Ilir Daja deklarohet pas ndeshjes: Ne kemi bërë më të mirën e mundshme

Ballkani arriti fitore 3:2 në kudër të kualifikueseve për Ligën e Konferencës ndaj Klaskvik.


E pas ndeshjes foli edhe trajneri i ekipit nga Suhareka, Ilir Daja.

Ai tha se do ta kërkojnë kualifikimin në Ishujt Farore.

“Kemi bërë ndeshje të mirë, por mendoj se duhet të kishim qenë më të vëmendshëm.

Gjithsesi kemi fituar ndeshjen në raundin e tretë të Ligës së Konferencës.

Jam i kënaqur me ekipin, por mund të luajmë edhe më mirë.

Kemi qenë ekip superior në garat evropiane. Detajet e kanë vendosur ndeshjen, ne kemi bërë më të mirën e mundshme.

Ne do të kërkojmë kualifikimin në Ishujt Faroe”, tha ai.

Ndeshja e kthimit zhvillohet më 11 gusht, me fillim nga ora 20:00.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë