Loading…

Ilir Deda thotë që Thaçi është në një vijë me Milosevic’in

  • 14/08/2018 | 19:30

Ilir Deda thotë që Thaçi është në një vijë me Milosevic’in

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Ilir Deda, ka sulmuar ashpër presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi.


Deputeti Deda e ka sulmuar Thaçin në lidhje me idenë e ndryshimit të kufijve, transmeton gazetametro.net

Nëpërmjet një postimi në Facebook, ai ka thënë se Thaçi është në një vijë me Milosevic’in.

Deda ka thënë se “Slobodan Milosevic’i dhe Franjo Tuxhman mendonin njëhtë si Thaçi sot, se “Perëndimi do të përkrah çdo marrëveshje bilaterale për ndryshim kufijsh” në ish-Jugosllavi” /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë