Loading…

Iliri tregoi ku kishte pirsingun e fshehur: Reagimi i Beniadës kur e kuptoi ishte epik

  • 26/01/2022 | 12:56

Iliri tregoi ku kishte pirsingun e fshehur: Reagimi i Beniadës kur e kuptoi ishte epik

Gjatë kësaj jave, banorëve të “Big Brother VIP” u është kërkuar të tregojnë një sekret që të tjerët nuk e dinë.


Ata nuk kanë nguruar të rrëfehen, por sekreti që ka shkaktuar më shumë kureshtje ka qenë ai i Ilirit.

Ky i fundit ka zbuluar se ka një pirsing në një vend të fshehtë. I pyetur nga Arbana, Iliri tregoi vendin ku ka pirsingun, dhe shkaktoi shumë të qeshura. Ndërkohë, Beniada vazhdoi ta pyeste për vendin pasi nuk po e kuptonte.

Iliri: Duhet vërtetuar, por po jua them, kam pirsing tek “gishti i madh i këmbës”.

Arbana: Aaa vërtet?

Beniada: Ça pirsing është ky?

Arjola: Ça?

Iliri: Është pirsing special.

Einxhel-Beniadës: Ta shpjegoj pastaj.

Beniada: Aaaa

Arjola: E kape me vonesë Beniada.

Beniada: Lam nam fare!!

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë