Loading…

Imami kosovar: Kush e shikon Big Brother janë të devijuar dhe rob të epshit të tyre

  • 02/11/2021 | 18:51

Imami kosovar: Kush e shikon Big Brother janë të devijuar dhe rob të epshit të tyre

Imami kosovar: Kush e shikon Big Brother janë të devijuar dhe rob të epshit të tyre

Imami nga Kosova, Labinot Maliqi ka kritikuar spektaklin Big Brother VIP, duke thënë se kush e shikon janë të devijuar dhe rob të epshit të tyre.

Përmes një postimi në Facebook, Maliqi ka thënë se duhet të qëndrohet sa më larg këtyre emisioneve, sipas tij epshore dhe fyese ndaj vlerave kombëtare e fetare.

“Kush shikon #BigBrother dhe të ngjajshme, janë thjeshtë të devijuar dhe rob të epshit të tyre. Sa më larg këtyre emisioneve epshore dhe fyese ndaj vlerave kombëtare e fetare, dinjiteti njerëzor, morali dhe besimi do jetë më i pastërt. Turp për të gjithë ata që i servojnë emisione degjeneruese publikut shqiptar”, shkroi Maliqi.

Big Brother VIP po transmetohet në kanalet e Shqipërisë, spektakël ky që po shikohet jashtëzakonisht shumë edhe në Kosovë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë