Loading…

Incident para ndeshjes: Ronaldo goditi me top një roje sigurie, më pas shkoi për ta shikuar për ta ndihmuar

  • 14/09/2021 | 19:22

Incident para ndeshjes: Ronaldo goditi me top një roje sigurie, më pas shkoi për ta shikuar për ta ndihmuar

Cristiano Ronaldo startoi sot në ndeshjen ndaj Young Boys në Ligën e Kampionëve.

Gjatë ngrohjeve, pak para startit të duelit, CR7 goditi një roje sigurie, duke tentuar të shënojë.

Ai menjëherë shkoi për ta shikuar gjendjen e sigurimit, e cila ishte e mirë.

Kujtojmë se Cristiano Ronaldo realizoi ndaj Young Boys pas këtij rasti, duke zhbllokuar rezultatin në sfidën e Champions League.

Rezultati momental i duelit Young Boys – Manchester United është 0-1.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë