Loading…

Infektohet me koronavirus kryetari në detyrë i Podujevës, Nexhmi Rudari

  • 12/08/2020 | 15:42

Infektohet me koronavirus kryetari në detyrë i Podujevës, Nexhmi Rudari

Kryetari në detyrë i Podujevës, Nexhmi Rudari, është infektuar me koronavirus, shkruan Gazeta Metro.


Lajmin e ka bërë të ditur vetë Rudari, i cili ka thënë se është në gjendje të mirë shëndetësore.

“Pas dyshimeve dhe qëndrimit disa ditorë në vetizolim jam testuar për COVID-19. Nga IKSHKP, sot më është konfirmuar se kam rezultuar pozitiv. Me shëndet jam shumë mirë dhe nuk kam asnjë lloj shqetësimi shëndetësor”, ka thënë Rudari.

Të dashur familjarë dhe miq, Të nderuar qytetarë Pas dyshimeve dhe qëndrimit disa ditorë në vetizolim jam testuar për…

Posted by Nexhmi Rudari on Wednesday, 12 August 2020

Kujtojmë se veç Rudarit, edhe liderë të tjerë politik janë infektuar me koronavirus./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë