Loading…

Infektologu Totaj publikon darkën e ‘begatshme’ të Spitalit Rajonal të Prizrenit

  • 05/04/2021 | 22:57

Infektologu Totaj publikon darkën e ‘begatshme’ të Spitalit Rajonal të Prizrenit

Infektologu Fatos Totaj ka publikuar shërbimin e shujtës së darkës në Spitalin Rajonal të Prizrenit.


 Kjo darkë, të cilën ai me ironi e quan “të begatshme”, thotë se u shërbehet infektologëve kujdestarë për punën e tyre 24 orëshe.

Totaj është shprehur i pakënaqur me shërbimin pasi që darka, siç mund të shihet në foton e publikuar nga “Familja Ime”, është shumë e varfër – disa copa bukë, një copë djathi dhe një kaçik pule.

“Qe darka e “begatshme” e kujdestarit – infektologut në punën 24 orëshe … aq më tepër në këtë kohë pandemie … gjykoni ju vetë …!”, shkruan ai.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë