Loading…

Infermieri që u ther me thikë në QKUK është jashtë rrezikut për jetë

  • 27/09/2020 | 09:44

Infermieri që u ther me thikë në QKUK është jashtë rrezikut për jetë

Një infermier në QKUK është therur me thikë gjatë ditës se djeshme. Gjendja shëndetësore e tij është stabile.


Siç njofton PK në raportin 24 orësh, sipas mjekeve të QKUK-së, viktima është në tretman mjekësor dhe është jashtë rrezikut për jetë.

“QKUK, Prishtinë 26.09.2020 – 14:05. Është raportuar se nga i dyshuari mashkull kosovar, është therë me thikë viktima mashkull kosovar (infermier). Viktima është në tretman mjekësor dhe është jashtë rrezikut për jetë sipas mjekëve të QKUK-së. I dyshuari pas kryerjes së veprës penale është arratisur nga vendi i ngjarjes dhe është duke u kërkuar nga policia”, thuhet në raport. /

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë