Loading…
Iniciativa me ndikim e grave që kanë emrin e njëjtë, pijnë kafe
  • 05/02/2018 | 22:10

Iniciativa me ndikim e grave që kanë emrin e njëjtë, pijnë kafe

16 Saranda janë takuar sonte në një kafe. Vajzat me emrin sipas qytetit bregdetar më jugor të Shqipërisë janë takuar në Prishtinë.


Në mesin e tyre është edhe deputetja Saranda Bogujevci.

Ditët në vijim ato po planifikojnë të takojnë edhe të tjera Saranda, për të pasur një takim prej 40 Sarandash.

“Krejt vajzat ne foto e kane emrin Sarande 🙂 Cheers per Sarandat :P”, ka shkruar në Facebook, gazetarja Saranda Ramaj, e cila ka publikuar edhe foton.

 

Më të fundit
...
  • 20/02/2019 | 23:35
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë