Loading…
Instagram bie nga sistemi
  • 03/10/2018 | 17:16

Instagram bie nga sistemi

Rrjeti social më i popullarizuar, Instagram, gjatë ditës së sotme ka rënë nga sistemi duke shkaktuar kështu që shumë persona të mos mund të kyqen, të postojnë dhe komentojnë.


Problemet me rrjetin social kanë shoqëruar shumë shtete të botës dhe ato kanë zgjatuar për disa orë rresht.

Kjo bëri që përdorues të shumtë të rrjetit social t’i drejtojnë nga Twitter’i ankesat e tyre për rënien nga sistemi të kompanisë që tani drejtohet nga Facebook, transmeton gazetametro.net.

‘Instagrami është kthyer, të gjithë mund të vazhdoni jetën tuaj’, ka shkruar një përdorues në Twitter.

Ndryshe, Instagrami muaj më parë ka arrirë shifrën 1 miliard të përdoruesëve për një muaj./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë