Loading…

Instagram nuk di të ndalet, vjen me risinë e radhës

  • 07/09/2018 | 17:48

Instagram nuk di të ndalet, vjen me risinë e radhës

Duket sikur Instagram nuk di të ndalet me risitë që po sjell.


Kohëve të fundit ajo ka instaluar disa risi në këtë aplikacion, për ta bërë atë më atraktiv për përdoruesit, transmeton gazetametro.net

Pas risisë që mundëson instalimin e videove me kohëzgjatje prej një ore, Instagrami tani ka dalur me një risi të fundit mjaft atraktive.

Risia e re në Instagram mundëson që përdoruesit nëpërmjet këtij aplikacioni të mund të bëjnë shopping.

Se kur do të lançohet kjo risi, ende nuk është e sigurt. /gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë