Loading…

Instagram nuk ndalet me risi, ndryshon përsëri

  • 03/07/2018 | 15:00

Instagram nuk ndalet me risi, ndryshon përsëri

Kohëve të fundit rrjeti social Instagram ka sjellur një seri risish për përdoruesit e saj.


Një nga risitë e saj ishte se përdoruesit tani e tutje do të mund të postonin video të me kohëzgjatje prej një orësh.

Risia e fundit e Instagram është se tani përdoruesit do të mund të shtojnë muzikën e tyre të preferuar në storiet e tyre, transmeton gazetametro.net

Ata do të jenë në gjendje të shtojnë një pjesë të shkurtët apo një këngë të tërë në storiet e tyre. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë