Loading…
Instagram tani ju lejon të bashkangjitni muzikë në fotot apo videot e juaja
  • 29/06/2018 | 14:12

Instagram tani ju lejon të bashkangjitni muzikë në fotot apo videot e juaja

Instagram tani ju lejon të bashkangjitni muzikë në fotot apo videot e juaja në ‘Your Story’, duke i zgjedhur ato nga një librari me mijëra këngë.


Që nga dita e sotme, përdoruesit e rrjetit social Instagram do ta kenë të mundur të shtojnë një këngë të plotë apo ndonjë pjesë të shkurtër në postimet e tyre.

Këtë gjë përdoruesit mund ta kryejnë duke e kërkuar në menu në Instagram, në të cilën gjenden edhe opsionet si : add emoji, GIFs, lokacioni se ku gjendeni, koha dhe data.

Ky opsion tani më është i mundur në shtetet si Australia, Zelanda e Re, Franca, Gjermania, Suedi, Britania e madhe, Shtetet e Bashkuara të Amerikes dhe shumë shpejtë do të jetë i mundësuar edhe në shtetet e tjera./Gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë