Loading…
Instagram vjen me një vendim tjetër të rëndësishëm për përdoruesit
  • 08/06/2018 | 11:43

Instagram vjen me një vendim tjetër të rëndësishëm për përdoruesit

Kohëve të fundit Instagram ka dalur me disa risi me qëllimin që përdoruesit e këtij aplikacioni të jenë sa më të kënaqur me shërbimet e tij.


Tani Instagram vjen edhe me një risi tjetër ose vendim të rëndësishëm për përdoruesit e tij, transmeton gazetametro.net

Ky aplikacion shumë shpejtë do të bëjë të mundur futjen e videove të gjata deri në 1 orë në përpjekje për t’i marrë nga YouTube.

Përdoruesit mund të postojnë video live të gjata deri në 1 orë, por Instagram gjithashtu po përpiqet të zgjerojë limitin e kohës edhe për videot jo live. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë