Loading…

Instagrami i Beniadës i mbushur me fotografi nudo

  • 26/10/2021 | 17:33

Instagrami i Beniadës i mbushur me fotografi nudo

Njëra nga banoret e spektaklit është edhe modelja, Beniada Nishani.


Gjatë qëndrimit në shtëpi po marrin vëmendje edhe veprimet e saj.

Ndërkohë, sot gjatë një bisede me Kledin, Donaldin, Arjolën dhe Sheilën, Beniada tha se për 100.000 kishte vrapuar në Tiranë pa asnjë rrobë në trup.

Deklaratë e saj u mor me të qeshura nga banorët derisa mbase edhe nuk e besuan atë gjë që tha ajo.

Kujtojmë se, modelja e njohur ka fotografi në platforma sociale e cila ka realizuar fotoesione të shumta nudo.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë