Loading…

Instagrami ia shlyen fotot, Madonna i poston prapë

  • 27/11/2021 | 08:16

Instagrami ia shlyen fotot, Madonna i poston prapë

Madonna (63) ka kritikuar shumë Instagramin të cilët larguan fotot e saj provokative duke e krahasuar këtë kompani me politika “seksiste” dhe “false”


Këto ajo i ka thënë për “Native Americans” gjatë Ditës së Falënderimeve

Madonna ka kritikuar Instagramin për fotot eksplicite të cilat ajo i kishte shpërndarë në llogarinë e saj të mërkurën në mbrëmje.

Në një seri fotosh, këngëtarja 63 vjeçare ka pozuar në krevat duke bërë edhe foto nudo por edhe provokative.

Të enjten, Madonna ka ripostuar versionin e redaktuar të fotove por ajo e ka cilësuar “seksist” Instagramin për shlyerjet e fotove të saj.

Ajo ka thënë se fotot janë larguar nga platforma “pa bërë ndonjë paralajmërim” ku ajo kishte shfaqur thithkën e saj në njërën prej fotove të saj.

Megjithatë, rregullat e Instagramit e thonë qartë që nudizmi nuk lejohet në përjashtim të dhënies gji fëmijëve, imazheve që kanë të bëjnë më shëndetin ku bënë përjashtim kjo rregull!

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë