Loading…

Instagramin tani mund ta përdorni edhe pa internet

  • 22/04/2017 | 10:58

Instagramin tani mund ta përdorni edhe pa internet

Rrjeti social më i përdoruri në këtë kohë “Istagram” vjen me një tjetër risi. Atë mund ta përdorni edhe pa qenë të kyqyr në internet.


Përderisa më parë ju keni mundur vetëm të shikoni fotografitë dhe videot e shikuara më parë kur keni qenë të lidhur me Wi-fi, tani ju mund edhe të komentoni dhe të bëni “Like”, dhe t’u bëni “Save” (t’i ruani), gjithashtu t’i bëni dikujt “Unfollow” (të mos e ndjekni më). Në momentin që ju lidheni me wi-fi, të gjitha lëvizjet e lartëpërmendura realizohen vetë, trasnmeton Gazeta Metro

Këtë fat e kanë të gjithë ata që përdorin telefonat e zgjuar “Android”. /gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë