Loading…

Interi interesohet për Tagliaficon

  • 06/06/2021 | 13:40

Interi interesohet për Tagliaficon

Skuadra italiane, Inter, ka nisur bisedimet me mbrojtësin e Ajaxit, Nicolas Taglafico.


Sipas ‘TyCSports’, Ajax dhe Inter janë në kontakt përmes Javier Zanettit për Tagliaficon, raporton lajmi.net.

Anësori argjentinas vlerësohet shumë nga Simone Inzaghi dhe lojtari tashmë ka shprehur vlerësimin e tij për transferimin në Inter.

28- vjeçari, sezonin e kaluar zhvilloj 40 ndeshje me fanellën e Ajaxit në të gjitha garat, duke realizuar një gol dhe katër asistime.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë