Loading…

Interi thellon edhe më shumë epërsinë, Lautaro Martinez shënon gol të bukur

  • 30/09/2020 | 19:40

Interi thellon edhe më shumë epërsinë, Lautaro Martinez shënon gol të bukur

Skuadra e Interit ka arritur që ta shënoi edhe golin e pestë në ndeshjen ndaj Beneventos në Serie A, transmeton Gazeta Metro.


Në ‘Stadio Ciro Vigorito’, Benevento dhe Interi janë duke zhvilluar ndeshjen e vlefshme për javën e dytë në kampionatin italian.

‘Nerazzurët’ tani janë duke udhëhequr me rezultatin 1-5. Goli i katërt u shënua nga Lautaro Martinez në minutën e 72’të.

/gazetametro.net/

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë