Loading…

Interi, tre raste pozitive me COVID’19

  • 31/12/2021 | 14:04

Interi, tre raste pozitive me COVID’19

As Interi nuk i ka shpëtuar infeksioneve të lojtarëve me COVID’19.


Dzeko, Satriano dhe Cordaz janë tre lojtarët që kanë rezultuar pozitiv me COVID’19.

Bëhet e ditur se këtë lojtarë janë izoluar në shtëpi dhe janë duke e ndjekur protokollin e caktuar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë