Loading…
Interi turpërohet në ‘San Siro’
  • 14/03/2019 | 23:35

Interi turpërohet në ‘San Siro’

Skuadra e Interit është eliminuar nga Europa League.

Frankfurt ka mposhtur Interin në ‘San Siro’ me rezultatin 0-1, për të kaluar në çerekfinale të Europa Leagues.

Ka mjaftuar goli i sulmuesit serb, Luka Jovic që skuadra e Interit të përshëndetet nga Europa League dhe Frankfurt të prekë çerekfinalen.

Kurse edhe Arsenali ka kaluar në çerekfinale të Ligës së Evropës pasi ka eliminuar Stade Rennesin me rezultat të përgjithshëm 4 me 3./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë