Loading…

Intervistohet nga policia njëri anëtar i Këshillit të Prindërve

  • 04/10/2022 | 12:43

Intervistohet nga policia njëri anëtar i Këshillit të Prindërve

Një anëtar i Këshillit të Prindërve ka penguar zyrtarët policorë në mbarëvajtjen të protestë e cila është zhvilluar në Pozhoran të Vitisë, si pakënaqësi ndaj në lidhje me vonesën e punimeve për ndërtimin e shkollës së re, shkruan Gazeta Metro.


Personi në fjalë i ka penguar zyrtarët policorë në kryerje të detyrës zyrtare.

“I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt” thuhet në raportin e Policisë. “

PENGIM I PERSONIT ZYRTAR & PROTESTË Pozhoran, Viti 03.10.2022-12:00. Është raportuar se gjatë protestës e cila ishte duke u mbajtur nga këshilli i prindërve të cilët kanë shprehur pakënaqësitë e tyre, për vonesën e punimeve në ndërtimin e shkollës së re, i dyshuari mashkull kosovar i ka penguar zyrtarët policorë në kryerje të detyrës zyrtare. I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt” shkruan në raportin e Policisë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë