Loading…
Intimitet gjatë turit: Beyonce dhe Jay-z postojnë foto komplet të zhveshur, i çmendën fansat |FOTO
  • 11/06/2018 | 18:42

Intimitet gjatë turit: Beyonce dhe Jay-z postojnë foto komplet të zhveshur, i çmendën fansat |FOTO

Turi “On The Run II” i Beyoncé e Jay-Z, nuk është vetëm një ‘show’ i denjë për Hollivud, me skena fantastike, pasarela të ndërprera dhe veshje super të shtrenjta.


Turi që dy yjet janë duke zhvilluar është i përbërë edhe nga momente intime, që do të transmetohen nga ekranet gjigante.

Për më shumë, fansat që asistojnë në konceret e tyre një “booklet” që përmban imazhe intime dhe pa filtra të dy divave të muzikës, të cilët tregojnë mes të tjerash historitë e tyre dhe përditshmërinë e tyre.

Gjërat u bënë më intime kur në librin e tyre treguan disa fotografi në krevat dhe të zhveshur.

Edhe këtë herë kanë treguar se janë tepër të lumtur dhe asgjë nuk do ti ndajë.

Kujtojmë se u përfol për një tradhti nga ana e Jay Z, por Beyonce arriti ta kalonte dhe tani kanë nisur një fazë të re dashurie.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë