Loading…

Investimi i madh i shqiptarit nga Londra: Sa është nata në një nga hotelet më luksoze në Sarandë|PAMJE

  • 18/06/2019 | 22:34

Investimi i madh i shqiptarit nga Londra: Sa është nata në një nga hotelet më luksoze në Sarandë|PAMJE

‘Limion Plazha numër 4’, është një prej plazhave më mahnitëse në qytetin e Sarandës. Sipër plazhit gjendet teçja ‘Reshat Dede Baba’, e cila këtë vit i bën 10 vite nga ndërtimi, raporton Gazeta Metro.


Në Sarandë, mes ujërave të kristalta të detit Jon në një hapësirë prej 3 mijë metrash katrorë, mes shijeve mesdhetare ndodhet edhe ‘Muçobega Hotel’. Një strukturë pritëse komode e moderne, ku pushimet e juaja do ishin të paharrueshme.

Muçobega Hotel’ gjendet larg zhurmës së qytetit, por shumë afër zhurmës së valëve.

Në këtë hotel luksoz, sipas informacioneve që ka siguruar Gazeta Metro nga pronari i hotelit i cili ka ardhur nga Anglia për të investuar, nata për çift është 60 euro me mëngjes, pishinë dhe plazh deri në muajin qershor, pastaj në muajin gusht çmimi shkon deri në 100 euro për çift.

Hoteli në fjalë hapet çdo vit në muajin prill./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë