Loading…

Inzaghi me vendim të papritur për Vedat Muriqin

  • 24/10/2020 | 20:26

Inzaghi me vendim të papritur për Vedat Muriqin

Trajneri i Lazios Simone Inzaghi gjatë një konferencë për media të zhvilluar dje para ndeshjes me Bolonjën, deklaroi se sulmuesi kosovar është në formë të mirë dhe është i gatshëm për të luajtur.


Mirëpo, trajneri italian nuk e ka përfshirë as sot Muriqin në formacionin titullar për ballafaqimin me Bolonjën e cila zhvillohet nga ora 20:45.

Ja formacionet zyrtare:

Lazio: Reina; Patric, Hoedt, Acerbi; Marusic, Akpa Akpro, Leiva, Luis Alberto, Fares; Correa, Immobile

Bologna: Skorupski; De Silvestri, Tomiyasu, Danilo, Hickey; Schouten, Svanberg; Orsolini, Soriano, Sansone; Palacio

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë