Loading…
iPhonet e rinj dështojnë në testin e ekranit të qëndrueshëm |VIDEO
  • 24/09/2018 | 20:46

iPhonet e rinj dështojnë në testin e ekranit të qëndrueshëm |VIDEO

Apple deklaroi se telefonat e rinj të kompanisë janë pajisjet më të qëndrueshme në treg.

Por një gjë e tillë nuk dëshmohet përmes testeve.

Disa testime kanë treguar se iPhone XS dhe XS Max nuk i kanë “ekranet më të fuqishme ndonjëherë”.

Dy telefonat megjithatë janë rezistentë ndaj lëngjeve.

Shikojeni videon e testimit:

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë