Loading…

Irina Shayk heq gjitha rrobat për fotografitë e fundit, ‘pushton’ Instagramin

  • 27/06/2021 | 21:31

Irina Shayk heq gjitha rrobat për fotografitë e fundit, ‘pushton’ Instagramin

Ajo është e famshme gjatë paraqitjeve në pasarela nëpër të gjithë botën.


Por Irina Shayk 35 vjeqare në vend të rrobave të stilisteve u shfaq mr bikine dhe një palë taka në plazh për fotot e shpërndara në Instagram të dielën.

Modelja ruse tregoi figurën e saj mahnitëse derisa u shfaq në rërën e bardhë.

Irina është përfolur për një lidhje dashurie me reperin me Kanye West.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by irinashayk (@irinashayk)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë