Loading…

Irina Shayk në peshk i vërtetë: Shfaqet me një super fustan në evenimentin e fundit

  • 01/10/2021 | 13:32

Irina Shayk në peshk i vërtetë: Shfaqet me një super fustan në evenimentin e fundit

Supermodelja Irina Shayk është një nga yjet më të mëdhenj që mori pjesë në realizimin e ekspozitës “Thierry Mugler: Kuturisim ”në Paris, prezantuar paralelisht me Javën e Modës, transmeton Gazeta Metro.


Shayk kishte veshur rroba të pazakonta për këtë rast. Ajo kishte veshur një fustan të ngushtë nga kjo shtëpi e modës, një model futuristik, i cili thekson belin, ijet dhe këmbët.

Është një dizajn i frymëzuar nga një bisht peshku, korse është mjaft e ngjashme me krahët e shtrirë të fluturës, dhe veshja është e mbuluar plotësisht me detaje vezulluese dhe shumëngjyrëshe.

Pjesa e fundit përfundon me një maune të shkurtër, e cila është më e bukur dhe më e lehtë se pjesa tjetër e veshjes, dhe Irina gjithashtu mbante dorashka të zeza transparente./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë