Loading…

Irina Shayk postoi fotografi me të brendshmet, por pasqyra e tradhtoi duke ia treguar të pasmet

  • 10/07/2020 | 22:12

Irina Shayk postoi fotografi me të brendshmet, por pasqyra e tradhtoi duke ia treguar të pasmet

Irina Shayk, e cila konsiderohet si një nga modelet më të bukura në botë dhe e cila u nda kohët e fundit me bashkëshortin e saj Bradley Cooper, postoi një foto të nxehtë në Instagram, transmeton Gazeta Metro.


Me këtë veprim, ajo i befasoi këndshëm ndjekësit dhe fansat e saj, dy herë më shumë, sepse përveç fotografisë përpara, në sfond mund të shohim trupin e saj në formë perfekte.

Ajo mbase nuk e ka vënë re pasqyrën në sfond ose mund të ketë vendosur të befasojë fansat dhe njëkohësisht të hakmerret ndaj Cooper, pas thashethemeve se ai është në një lidhje me Lady Gaga.

Disa nga komentet e shumta u dalluan: Mund ta shihni prapanicën tuaj; Faleminderit që na tregove këtë.

 

View this post on Instagram

 

Summers in the new #invisiblebra by @intimissimiofficial 🖤 #intimissimi #ad

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Modelja ka qenë në një lidhje me artistin Witt Schnabel kohët e fundit, por tani për tani nuk ka asnjë konfirmim për marrëdhënien e tyre./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë