Loading…

Irina Shayk shfaqet shumë seksi pas ndarjes |PAMJE

  • 16/06/2019 | 19:36

Irina Shayk shfaqet shumë seksi pas ndarjes |PAMJE

Pas ndarjes me Bradley Cooper, një burim i afërt me Irina tha se modeli i mirënjohur ka aktualisht prioritet sigurinë e vajzës së saj, por faktet tregojnë të kundërtën.


Pas largimit nga shtëpia, Irina u shfaq fillimisht në Irlandë për të filmuar, dhe tani u kthye në skenën e modës në stil të madh.

Irina u shfaq në Itali ku mbajti një revy për brendin LuisaViaRoma. Revyja u mbajt me rastin e 90-vjetorit të formimit të brendit luksoz.

Në këtë shfaqje, Irina ka treguar aftësi për t’u pasur zili dhe në paraqitjen e saj asnjë nga pjesëmarrësit nuk mbetën indiferent.

Gjatë asaj kohe partneri i saj i mëparshëm mban vajzën e tyre të përbashkët dhe kënaqet në shëtitje me të në Los Anxhelos.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë