Loading…

Ironizon Mustafa: Mirëmbrëma propaganda VV, bagjaneqt qysh i keni

  • 25/06/2022 | 23:37

Ironizon Mustafa: Mirëmbrëma propaganda VV, bagjaneqt qysh i keni

Deputeti i LDK-së, Besian Mustafa, me anë të një statusi në Facebook, ka ironizuar me Lëvizjen Vetëvendosjes, pas lajmit se deputetit të VV-së, Mirsad Shkreta, i janë vjedhur 50 mijë euro para të padeklaruara dhe ari në vlerë 10 mijë euro.


“Mirëmbrëma propaganda VV. Bagjaneqt qysh i keni?

Qysh ke ajo “me hajna nuk ka shtet” a? A?

A tash ndoshta e keni ndrru’ trakën që keni hypë n’karriga t’lëkurës t’xhipave? A?, ka shkruar Mustafa.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë