Loading…

Isa Mustafa e ndjek seancën për formimin e Qeverisë nga ky vend

  • 03/06/2020 | 12:03

Isa Mustafa e ndjek seancën për formimin e Qeverisë nga ky vend

Kryetari i LDK-së Isa Mustafa është duke e ndjekur seancën e Kuvendit, ku pritet të votohet qeveria që do të drejtohet nga Avdullah Hoti, nga banesa e djalit të tij në Breg të Diellit.


Mustafa nuk ka pranuar që ta përcjellë bashkërisht me ekipin e televizionit Klan Kosova seancën e sotme dhe të gjitha zhvillimet e ditës.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë