Loading…

Isa Mustafa harxhon 6 mijë euro për t’i pastruar veturat e Qeverisë (Dokument)

  • 05/11/2016 | 12:55

Isa Mustafa harxhon 6 mijë euro për t’i pastruar veturat e Qeverisë (Dokument)

Zyra e kryeministrit të Kosovës, Isa Mustafa, ka planifikuar të shpenzojë 6 mijë e 500 euro, që të pastrojë automjetet e Qeverisë.

Në përshkrimin e dhënë, të publikuar në faqen e KRRPP-së, thuhet se janë paraparë të pastrohen automjetet brenda e jashtë, shkruan Indeksonline.

“Shërbime të pastrimit të automjeteve (50 automjete), larja e jashtme dhe e brendshme brenda vitit, shërbime të pastrimit të automjeteve (50 automjete), larja e jashtme e brendshme e karrigeve dhe motorit brenda vitit”, thuhet në përshkrimin e lëndës.

Ky njoftim në faqen e KRRPP-së, është bërë me 24 tetor të këtij viti.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë