Loading…

Isa Mustafa injoron ministrin Endrit Shala: Nuk e lë të ulet në tavolinë me të dhe Fatmir Limajn

  • 19/08/2019 | 13:21

Isa Mustafa injoron ministrin Endrit Shala: Nuk e lë të ulet në tavolinë me të dhe Fatmir Limajn

Ministri në detyrë i NISMA’s, Endrit Shala, ka pritur që të realizon një takim me kreun e LDK’së, Isa Mustafa, por kjo nuk ka ndodhur, shkruan Gazeta Metro.

Shala është injoruar nga kryetari i LDK’së, Isa Mustafa, ai nuk e ka lënë që në tavolinën që kishte rezervuar për takim me shefin e tij Fatmir Limajt, të ulet edhe ai.

Kështu Shala ani pse i injoruar nga Mustafa, së paku ka mundur që nga pak metra të shikon takimin, por jo edhe bisedat mes tyre.

Shala ka pritur një takim me Mustafën, por ai nuk ka pasur ftesë për një gjë të tillë thonë burimet e Metros brenda LDK’së.

Shala është parë duke hyrë me shefin e tij në ambientet e hotelit luksoz Sirius në Prishtinë./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë