Loading…

Ish banori i shtëpisë së famshme bën publike familjen që u strehua tek ta gjatë luftës

  • 15/01/2022 | 10:15

Ish banori i shtëpisë së famshme bën publike familjen që u strehua tek ta gjatë luftës

Meridian Ramçaj, i cili ka qenë banor në Big Brother Vip dhe i cili është i cili njihet si opinionist, ka një javë që nuk është më pjesë e shtëpisë së famshme.


Ish banori ka qenë i njohur gjithmonë për deklarata dhe opinionet e tij.

Së fundmi, Ramçaj ka hapur një pyetësor në instagram ku pranoi pyetje të shumta ndaj të cilave nuk hezitoi të përgjigjet me sinqeritetin më të madh.

Ai po ashtu u përshëndet nga fansat e shumë vendeve të botës, por mesazhe të shumta mori nga disa ndjekës nga Drenica.

Por përgjigjja e Meridianit ishte hata fare, ai po ashtu shpalosi një detaj nga lufta duke treguar për babain e tij se ishte dekoruar nga presidenti në luftës e Kosovës si dhe bëri publike që familja Sadikaj atë periudhë ishte strehuar tek familja e tij.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë