Loading…
Ish burri i Atifete Jahjagës në muaj të mjaltit |FOTO
  • 14/09/2018 | 11:07

Ish burri i Atifete Jahjagës në muaj të mjaltit |FOTO

Ish presidentja Jahjaga, jo vetëm si presidente por ajo shpesh është komentuar edhe rreth jetës private.

Jahjaga ishte e martuar me dentistin, Astrit Kuqi, por ka më shumë se një vit i kanë dhënë fund martesës së tyre, transmeton Magazina.al.

Kuqi një muaj më parë ka kurorëzuar lidhjen e tij të re me Donika Selimin.

Ndërsa sot ai ka publikuar imazhe të reja ku po shijojnë muajin e mjaltit në ishujt Phi Phi , çifti shihen shumë të relaksuar dhe të lumtur së bashku.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë