Loading…

Ish-deputeti Amir Ahmeti, pjesë e koalicionit LDK-AKR-Alternativa

  • 17/05/2017 | 16:17

Ish-deputeti Amir Ahmeti, pjesë e koalicionit LDK-AKR-Alternativa

Ish – deputeti i Kuvendit të Kosovës, Amir Ahmeti, është duke negociuar që të bëhet pjesë e koalicionit LDK – AKR – Alternativa dhe të tjerët.

Ai ka thënë për Telegrafin se është duke negociuar që t’i bashkohet këtij blloku.

Ndryshe, Ahmeti ka qenë deputet në legjislaturën 2010 – 2014, nga radhët e koalicionit Aleanca për Kosovë të Re (AKR).

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë