Loading…

Ish deputeti i PDK-së, kandidat i VV-së për kryetar të Skenderajt

  • 14/08/2017 | 13:49

Ish deputeti i PDK-së, kandidat i VV-së për kryetar të Skenderajt

Ramadan Gashi ka gjasë t’i kthehet sërish garës për kryetar të Skënderajt. Por kësaj radhe jo si pjesë e PDK-së, por e Lëvizjes Vetëvendosje.


Ky subjekt politik, sic merr vesh Magazina.al, është në negociata me Gashin për të qenë kandidat i VV-së për kryetar të Skenderajt.

Rreth kandidatures së Gashit, ka mospajtime në mes të degës së Vetëvendosjes në Skenderaj dhe Qendres, pasi dega në Skenderaj është kunder.

Gashi ka qenë edhe me heret kryetar i komunës së Skenderajt gjatë vitev 2000-2007.

Magazina.al ka provuar të kontaktoj Gashin, por ai nuk është përgjigjur.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë