Loading…

Ish-drejtori i KEK’ut: Na morët ne qafë o burra, nuk mbahet KEK me pensionistë të dështuar

  • 23/12/2021 | 22:00

Ish-drejtori i KEK’ut: Na morët ne qafë o burra, nuk mbahet KEK me pensionistë të dështuar

Ish-drejtori i Korporatës Energjetike të Kosovës (KEK) Njazi Thaqi, ka reaguar për situatën në këtë koorporatë dhe me energjinë elektrike në vend, shkruan Gazeta Metro 


Thaçi me anë të një posstimi në Facebook ka thënë se nuk mbahet KEK me pensionista të dështuar dhe me drejtora që shesin autoritet tek punëtorët e gjujnëzohen para pushtetarëve.

“Nuk mbahet KEK me pensionista te deshtuar. Me drejtora qe shesin autoritet tek punetoret e gjujnezohen para pushtetareve. Me servila qe i jane zvarritur secilit politikan e parti politike qe ka qene ne pushtet.KEK ka shume eksperta te zot e puntore te vyshem, vetem duhet me i perkrah dhe me ju dha motive.Na moret ne qafe o burra” shkruan Thaqi në reagimin e tij në Facebook.

KEK po përballet me një situatë të rënduar pas krizës energjitike në vend.

Më poshtë postimi i plotë i tij. /gazetaemetro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë