Loading…

Ish e dashura e Majk shfaqet në të brendshme seksi nga dhoma e gjumit

  • 23/05/2022 | 23:07

Ish e dashura e Majk shfaqet në të brendshme seksi nga dhoma e gjumit

Ish e dashura e reperit Majk, Majlinda Zeka, ka ngritur temperaturat ditën e sotme me disa fotografi të publikuar në rrjetin social instagram.


Modelja bukuroshe me anë të disa fotografive ka provokuar fansat duke rritur imagjinatën tyre, shkruan InfoKosova.

Ajo ka pozuar nga dhoma e gjumit teksa kishte reklamuar të brendshmet seksi.

Majlinda përveç faktit se është një modele e suksesshme më një trup perfekt, ajo pa dyshim se është edhe një nënë e mrekullueshme e një djali të cilin e ka me reperin Majk.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë