Loading…

Ish-gazetari i luftës: Dashtë Zoti të më ftoj Gjykata Speciale, kam miliona dëshmi

  • 22/10/2019 | 18:12

Ish-gazetari i luftës: Dashtë Zoti të më ftoj Gjykata Speciale, kam miliona dëshmi

Ish-gazetari i luftës Nustret Pllana ka thënë se mezi pret ta ftojë Gjyakata Speciale, pasiqë ka milion dëshmi kundër serbëve, shkruan Gazeta Metro.


Pllana ka thënë në emisionin ë T7 se do të donte që të merrte ftesë nga Gjykata Speciale.

“Do të doja të më ftonin, se Evropa po i llogarit qytetarët të rangut të dytë, kam miliona dëshmi, kam 40 filma dokumentarë”, ka thënë ai.

Kjo sipas tij është edhe arsyeja pse Gjykata Speciale ende nuk i ka dërguar ftesë atij.

“Prandaj nuk më ftojnë, do të doja të më ftonin, dashtë zoti ndodhë mrekullia më ftojnë në Speciale”, ka thënë tutje/.gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë